מגש פירות במרכז – פינוק מומלץ לאירועים ופגישות

מגש פירות במרכז

גרים במרכז? רוצים לפנק את האנשים היקרים בחייכם אבל לא יודעים איך? על מגש פירות במרכז  משלוח עד הבית מתאים לכם?

אם אתם רוצים לדעת יותר על מה העניין, אז קודם כל עדכון אם עד כה לפנק את האורחים והאנשים החשובים בחייכם היה על ידי כיבוד של דברי מתיקה, ממתקים וכיוצא באלו, אז מהיום הטרנד החדש הוא מגשי פירות במרכז הארץ למי שמזמין, המשלוח הוא עד הבית.

חברת טרופיק – פירות בחוויה טרופית  מציעים לכם מגוון רחב ממבחר מגשי הפירות בין פירות יבשים לפירות העונה. כל מה שאתם צרכים זה רק לבחור את מגש הפירות שלכם.

הצעות למגשי פירות

עכשיו כשאתם יודעים איך כדאי לפנק את האנשים החשובים בחייכם בין אם אתם רוצים להפתיע במסיבת יום הולדת פרטית או במשרד או להפתיע את בן או בת הזוג עם מגש פירות במרכז הארץ עם שליח עד הבית, אתם חייבים לנסות את מגשי הפירות הנהדרים שם גם טעימים גם מתוקים וגם טבעיים. רוצים לדעת באילו מגשי פירות מדובר? הינה רק חלק מכמה מן ההצעות האפשריות:

  • נכון שט"ו בשבט עבר וגם החג לאילנות. אך מי אמר שאי אפשר להפתיע עם מגש פירות יבשים במשך כל השנה. תוכלו להפתיע את האנשים האהובים עליכם עם מגש פירות יבשים לאירוע קטן או לכל מקום אליו אתם מוזמנים. קצת תשומת לב מתוקה לא הזיקה מעולם לאף אחד
  • מה דעתכם על מגש מרהיב צבעוני ויפיפה של מיקס מפירות העונה בשילוב של פירות טרופיים. פירות טרופיים אמנם נכסו לשווקים הישראליים, אך לא תמיד ניתן למצוא אותם מונחים בין הבסטות השונות. הדרך הייחודית לשלב את המיקס של פירות העונה יחד עם פירות טרופיים צבעוני וטעים מסודר מוגש באהבה על גבי מגש זכוכית עטוף בצלופן וסרט מתנה
  • תוכלו לבחור עיצוב של מיקס מפירות העונה יחד עם פירות טרופיים מוגשים על גבי מגש עגול מהודר. בין הפירות אותן תוכלו לבחור למגש שלכם: דובדבנים, פיטאיה, אננס, תות שדה, קווי, אבטיח, ליצ'י ועוד מפירות העונה. כל המגוון המשגע הזה של פירות העונה המשולבים עם הפירות הטרופיים מגוש לכם ארוז בנייר צלופן עם סרט מקושט

סיכום דבר

אם אתם מהאנשים שאוהבים לפנק את האהובים שלכם, ולא יודעים איך עוד להפתיע, חברת טרופיק  מציעה לכם דרך ייחודית מפנקת במיוחד ומתוקה ישירות מן הטבע.

אתם בחורים עם איזה פירות אתם רוצים לפנק את היקרים לכם, והמשלוח יגיע עד אליכם אל הדלת. בקרו עכשיו באתר הבית והזמינו את מגש הפירות שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email