איך אפשר לעשות השוואת מחירים לחלקי חילוף

דרך אחת – לעבור בין מספר מוסכים ולעשות בעצמנו השוואת מחירים לחלקי חילוף: היתרון הוא שככה מגלים שאין באמת מחיר אחיד לחלקי חילוף לרכב. כל מוסך נותן הצעה שונה ופירוט שונה בין החלק והעבודה. צריך גם לבדוק שבאמת משווים תפוחים לתפוחים כי הרבה מוסכים נותנים הצעות מחיר לא כולל מע”מ ואחרים נותנים מחיר כולל מע”מ. הבעיה היא שלא תמיד ברור לנו מה איכות החלקים (חדשים? מקוריים?) וגם לרובנו אין זמן לבלות חצי יום בטיול בין מוסכים לשם השוואת מחירים לתיקון הרכב.

דרך שנייה – אתרי אינטרנט: יש המון אתרים באינטרנט שאכן מתיימרים לדעת לעשות השוואות מחירים לחלקי חילוף לרכבים בארץ. אך הבעיה האמיתית היא שלרוב הם באמת חוזרים אל הלקוח רק אחרי מספר ימים. במקום לקבל הצעת מחיר לחלק חילוף עצמו אנו בעצם מקבלים הצעות מחיר לתיקון מסוים מכל מיני מוסכים אחרים, מן מכירת לידים שכזו, שאנחנו בכלל לא מכירים. ומה אם לא ברור לנו בדיוק לגמרי מה באמת התקלקל? ומה אם אני צריך לתקן את הרכב בדיוק כבר מחר בבוקר? מי באמת ערב לי על מה איכות המוסכים ומה באמת איכות החלקים שהם מציעים?

דרך שלישית – להתקשר עם יבואני וספקי חלפים לרכב לשם השוואת מחירים לחלקי חילוף: בעקרון זה הפתרון הנכון. הבעיה היא שהספקים עצמם וגם היבואנים עצמם הגדולים ביותר או הגדולים בכלל, רגילים לעבוד מול מוסכים באופן כללי, ולכן אין להם באמת את הסבלנות לעבוד גם מול לקוחות פרטיים. רובם בכלל לא יתנו שירות ללקוחות פרטיים שרק רוצים לעשות השוואת מחירים לפנס לרכב או השוואת מחירים למראה. בעייה נוספת היא שישנם אינסוף ספקים ויבואנים. כל אחד מהם מתמקד בסוגי רכבים וסוגי חלפים שונים. במציאות – זה לא עובד.

דרך רביעית – הפתרון של נשבר-לי: הם בודקים ועושים השוואת מחירים לחלקי חילוף בשבילך מול היבואנים והספקים. הם יודעים לדבר עם היבואנים וגם להסביר את המחירים ללקוחות פרטיים. אם קנית חלק ואין לך היכן להרכיבו – הם גם עובדים יחד עם מוסכים גדולים ומוכרים. כרגע זה נראה הפתרון היחיד שבאמת עובד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה