תנור תעשייתי – איך לבחור נכון ומאיזו חברה מומלץ לקנות?

תנור תעשייתי

הידעתם כי קיימים בשוק הציוד למוסדות יותר מסוג אחד של תנורים שיכולים להתאים בדיוק לקו הקולינארי שלכם.

תנור תעשייתי בניגוד לתנור הביתי הוא בזה, התנור הביתי משמש אותנו יושבי הבית לכל סוגי האפייה בין אם נכין עוגה או עוף בתנור הווריאציות הן לא רבות, אך בהחלט תוצאות מספקות לשימוש הביתי.

לעומת זאת תנור תעשייתי חייב להיות מותאם לקו הקולינארי שלכם, בין אם אתם אופים פיצות או עוגות או מאכלים הדורשים בישול או אידוי. ומה לגבי שימוש בתנור הדורש מיקום מיוחד, אך גם יעשה את העבודה הדרושה למקום העסק שלכם. אלו הם פרמטרים הדורשים תשומת לב חשובה בכדי שתוכלו לייצר ברמה איכותית מקצועית וגבוה את המאכלים שלכם.

חברת פ.ב.ר. סוכנויות בע"מ הינה חברה המשווקת ציוד מטבח מוסדי עבור בתי עסק כגון: בתי מלון, מסעדות, דוכנים ועוד מאז שנות ה-70.

בין הלקוחות של החברה תוכלו למצוא את משרד החינוך, משרד הביטחון, רשות הטבע והגנים, מנו ספנות ועוד רבים מן הלקוחות הנהנים מציוד איכותי מקצועי ומתקדם.

איזה תנור מתאים לכם?

כמו שהבנתם ישנו יותר מסוג אחד של תנור שיכול להתאים בדיוק לצרכים של המטבח העסקי שלכם, בין אם אתם עסק לממכר פיצות, או מאפיה של עוגות ולחמים או מסעדה שמכינה ללקוחותיה תפריט הדורש הכנת מאכלים בבישול או אידוי בתנור. וכמובן שלא נשכח את מידות התנור שצרכות להתאים בדיוק למיקום המתאים במטבח שלכם.

אז איך בוחרים תנור תעשייתי נכון, הנה בכמה נקודות:

  • אם אתם הולכים לאפות פיצות מדהימות בטעמן אתם צריכים לבחור את התנור שיעשה לכם את העבודה הכי מקצועית ומדויקת. תנורים מסוג זה בנויים לכך שיוכלו לעבוד עבודה מאומצת ברצף. תוכלו לאפות ולחמם בהן, התנורים מגיעים בגדלים שונים כך שניתן להתקין עליהם תנור על גבי תנור. התנורים המקצועיים הם תוצרת איטליה
  • האם ידעתם כי ישנם תנורים המיועדים לבישול ואפיה ברמה מקצועית ומתקדמת ובזמן קצר?! מדובר בתנורי חימום מהירים המבצעים שלוש טכנולוגיות לחימום , אפיה ואידוי בצורה מהירה ומקצועית על ידי חימום אינפרה אדום, לחץ אוויר ומיקרוגל שיעניקו למאכלים שלכם את התוצאה המושלמת
  • ישנם תנורים המיועדים לפעולות של חימום המאכלים לאחר שכבר הוכנו וצוננו, וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לחמם לפני ההגשה את המנה המבוקשת. התנורים החסכוניים מיועדים לחימום סטאטיים או לחימום מזון הגשה מצונן לפני הגשתו

סיכום דבר

אתם צריכים תנור תעשייתי לעסק שלכם, זה ברור. אך אתם צריכים לדעת איזה תנור תעשייתי אתם זקוקים לו בכדי להוציא את המנות המושלמות שאתם מפיקים בעסק הקולינארי שלכם. בין אם זה לאפיה , לבישול או אידוי, בין אם אלו מנות טריות שאתם מכינים במקום, או מנות שהכינותם מראש ודורשות רק חימום לפני הגשה.

המבחר הוא רב. ובכדי לבחור תנור תעשייתי נכון עבור בית העסק שלכם, אתם חייבים להתייעץ עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים שתוכל לייעץ לכם מה התנור התעשייתי שיכול להתאים לעסק שלכם. רוצים לדעת עוד? חברת פ.ב.ר לשיווק ציוד עבור מוסדות מאז שנות  ה- 70 תשמח לסייע לכם בבחירה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email