איך לומדים אנגלים ומדברים עם חברים מבלי להתבייש – דנה שמחוני Dana Simchoni

איך לומדים אנגלים ומדברים עם חברים מבלי להתבייש - דנה שמחוני Dana Simchoni

דרך מדהימה ללמוד אנגלית היא בבית הספר,עם מורה לאנגלית, כמו שאנחנו מכירים, דרך ספרים ומחברות וכתיבה והקשבה בשיעור.

דרך נהדרת נוספת ללימוד אנגלית היא על ידי שיחות עם חברים. אלה יכולים להיות בני משפחה הגרים בחו"ל, חברים לכיתה או אפילו אנשים המשחקים אתם אונליין ממדינה אחרת באותו המשחק. עודדו את הילדים לשוחח באנגלית מבלי להתבייש, לטעות יחד, לצחוק יחד, להתפדח יחד. רק ככה ניתן יהיה ליצור סביבת לימודים נוחה ונעימה שכל אחד ישמח לדבר ולהשמיע את עצמו, גם אם הוא מפחד לטעות.

כיצד מורה נכנס לתמונה והאם יש לזה עוד משקל היום?

מורה יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם ו/או עבור הילדים שלכם ללימוד אנגלית. מורה יכול להתאים ללימוד השפה בכל גיל והמורה הנכון יודע גם להגיע אל כל תלמיד, לעשות אתו את חוויית הלימוד בצורה נעימה ולהכיר בסוגי האינטליגנציות החזקות של הילד וכיצד ללמד אותו בצורה הטובה ביותר, משהו שאף אפליקציה, סדרת טלוויזיה או אפילו חברים לא יבינו. לאחר הבחנת האינטליגנציה הלימודית החזקה של הילד ניתן יהיה להתאים את טכניקות הלימוד אליו וכך לסייע לו ללמוד אנגלית טוב יותר. כך למשל תלמיד וויזואלי יעדיף לראות תמונות, סרטים וסרטונים ודרך כך ללמוד. תלמיד שמיעתי דרך קבצי אודיו, תלמיד עם אינטליגנציה בינ-אישית גבוהה יעדיף ללמוד באמצעות שיחות ודיבור.

רוצים ללמוד עוד על איך לומדים אנגלים ומדברים עם חברים מבלי להתבייש? תמשיכו לקרוא!

דנה שמחוני ממשיכה ומלמדת איך לומדים אנגלית ואיך מצליחים לזכור ולדבר אנגלית ברמה הגבוהה ביותר.

דנה שמחוני – מורה לאנגלית – Dana Simchoni

דנה שמחוני (Dana Simchoni), הנה מורה לאנגלית, מובילת דרך לאנשים המעוניינים ללמוד את התחום ועושה זאת בחום ואהבה רבה מתוך רצון אמיתי להעניק ערך לכל תלמיד לכל קשר לגילו וצרכיו. לימוד אנגלית יכול להיות דבר מהנה במיוחד בעזרת המורה הנכון והחיבור עם התלמידים הנו מידי. עם חיוך רחב, אנרגיות טובות ורצון אמיתי ללמד ולתת ערך, דנה תוביל אתכם ללימוד נרחב של השפה האנגלית הנפלאה.

קראו עוד אצלנו – בלוג נשבר לי.