אמנת השירות המומלצת של חברת חלקי חילוף לרכב

1.      שקיפות –המקצוע שלנו הוא לבצע את השוואת המחירים ולפרוש בפניך את מגוון המחירים בשקיפות מלאה: להעביר לך את המידע וההסבר עבור הצעות המחיר השונות שהשגנו עבורך ולהסביר את ההבדלים בין ההצעות וסוגי החלפים. אנחנו ה”חבר טלפוני” שהולך לצידך בתוך עולם התיקונים והחלפים ובלי סודות. זה עולם מורכב ששייך למקצוענים בתחום אבל אנחנו נעזור לך לעשות את הכל פשוט וגם להנות ממחירים נמוכים משמעותית ממה שהכרת.

2.      התאמה – אנחנו מבינים שכל לקוח מבקש עבור מכוניתו טיפול שונה ובתקציב שונה. נקודת המוצא שלנו בהשוואת המחירים היא לשמוע ממך קודם כל מה מהן הדרישות ומה התקציב. כך נוכל לכוון את עצמנו טוב יותר לסוג המוצרים אותם אתה מחפש (מקורי/חדש/חליפי). חשוב לנו לציין: אנו לא נספק לך יעוץ טכני ספציפי לגבי רכבך, אבל יכולים להסביר לך בסבלנות את האלטרנטיבות השונות לרכישת החלק או תיקון הרכב.

3.      השוואה – שירות השוואת המחירים שלנו הוא מקצועי ונסמך על עשרות שנות ניסיון בתחום הרכב. אנחנו נברר עבורך בכל רגע נתון מהו המחיר אצל יבואנים וספקים השונים (כולל אצל סיטונאים או נציגי יצרנים בישראל שלא עובדים מול לקוחות פרטיים). אם תבחר, גם נברר עבורך את עלות התיקון וההרכבה אצל מוסכים שפועלים בשיתוף איתנו, כולם מורשים ומובילים. לצד כל המידע שאנו נעביר אליך חשוב מאוד לזכור: הבחירה היא תמיד שלך ורק שלך, ורכישת החלקים תתבצע ישירות בינך ובין היבואן/הספק ובחיוב נפרד.

4.      אחריות –האחריות לגבי עבודת התיקון היא של המוסך והאחריות על החלפים עצמם היא של היבואן/ספק. אחריות היבואן/ספק עבור החלק אינה כוללת את עבודת הפירוק/הרכבה של החלק. אומנם אין לנו את היכולת לחוות דעה בעניינים טכניים או לעניין התאמת החלק (החלקים נשלחים לפי הנחייתך ישירות אליך או למוסך) אבל אנו מכירים היטב את מרבית היבואנים, הספקים והמוסכים ו נוכל לסייע לך בכל התקשרות עתידית איתם.

5.      חלפים – תמיד נעדיף קודם לחפש עבורך חלפים מקוריים. אלה אמינים יותר וגם קל יותר לאתרם ולהתאימם לרכבך: לכל חלק מקורי ישנו מספר סידורי ייחודי (מק”ט) וברגע שהיבואן או הספק מקבל את פרטי הרכב שלך (דגם, שנה וכו’) הוא יכול לאתר את החלק שדרוש לך בדיוק רב. אולם, אם תבקש, נוכל גם לברר בשבילך מחירים של חלקים חליפיים (חדשים אך מייצרן אחר). לחלקים החליפיים לרוב אין מספר סידורי ייחודי ועל כן גם יתכן מקרה בו בעת התיקון במוסך המכונאי יגלה שהחלק אינו מתאים בדיוק למודל הרכב הספציפי שלך ויבקש ממך לחזור לתיקון במועד אחר.

6.      חדשנות – על אף שהמודל של השוואת מחירים תוך מתן אפשרות ללקוח לרכוש ישירות מיבואנים וספקים שבאופן רגיל מוכרים לחנויות ומוסכים, הינו מודל חדשני – הצוות שלנו מונה אנשים עם הרבה שנות ניסיון בתחום הרכב, הכלכלה והיזמות. אנו מאמינים שהדרך היחידה לספק פתרונות ללקוחות היא על ידי גישור והבנה של שני העולמות: עולם הלקוחות (שכלל אינו מכיר או מבין את תחום הרכב והמסחר בו) ועולם הספקים והיבואנים הגדולים (שרובם לא רגילים לעבוד מול לקוחות פרטיים).

7.      שירות –חשוב לנו לתת לכל לקוח את תשומת הלב המלאה. אנו תמיד שואפים לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים של שירות. לכן גם נציגי השירות שלנו יעמדו לרשותך לשאלות וברורים עד שעות הערב. הנציגים שלנו מבינים שלרוב הלקוחות אין כלל הבנה בתחום הרכב – זה בסדר גמור! בשביל זה אנחנו פה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה